Výroba protislunečních clon | Intea plus s.r.o.

Výrobky z přírodních materiálů

Dnes znovunalézáme krásu a harmonii přírodních materiálů. Stínící technika je bezpochyby jedním z důležitých prvků, které dotvářejí interiér stavby a přírodní ušlechtilé materiály, zejména dřevo a bambus, nacházejí i v tomto sortimentu stále větší oblibu.
Jednotlivé typy se liší vzhledem i funkcí, ale vždy navodí neopakovatelnou atmosféru harmonie, komfortu a útulnosti, tak jak to nikdy žádný plast nedokáže.

Varianty provedení

  • Dřevěné horizontální žaluzie

    Dřevěné žaluzie Hi Decor  nalézají široké uplatnění jako reprezentativní  a vysoce dekorativní doplněk. Nádherná kresba dřeva propůjčuje místnosti teplý a ušlechtilý charakter. Použitý materiál dřevo americké lípy nebo ramínu. Možnost široké škály barev , komponenty renomovaných zahraničních firem. Dřevěné žaluzie „Standart“ jsou vyráběny v typizovaných rozměrech na rozdíl od žaluzií „Komfort“, které jsou vyráběny na míru přesně podle přání zákazníka.                       
  • Vertikální dřevěné lamely

    Lamely z přírodního dřeva dodávají klasickým vertikálním žaluziím punc tradice a komfortu. Lamely šíře 89mm dají vyniknou kresbě a struktuře dřeva.
  • Bambusové roletky

    Bambus je moderním ekologickým materiálem s neuvěřitelnou pružností a jedinečným designem, je nenáročný na údržbu a je odolný vůči vlivům prostředí.Vyznačuje se vysokou dekorativností. Pokud se rozhodnete zkrašlit svůj prostor bambusovými roletkami, můžete vybírat mezi typy, kdy se bambusová tkanina skládá, roluje nebo je navíjena pomocí řetízku.
Napište nám

Intea plus s.r.o.

Jablůnka 58
756 23 Jablůnka 58
Česká republika

tel.: +420 571 452 737
fax: +420 571 452 736
mobil: +420 603 207 720

 

Copyright © 2008 Web From Pixels group
design by BORI