Výroba protislunečních clon | Intea plus s.r.o.

Roletky látkové

Látkové rolety se stávají stále častějším doplňkem interiérů díky svým působivým vzorům. Nové hi-tech materiály navíc posouvají rolety do zcela nových možností, ať již v soukromém, komerčním nebo průmyslovém využití. Dokážou elegantním způsobem dotvořit interiér a dát mu nový rozměr. Jsou oblíbené pro svou účinnost a pohodlné ovládání. Mechaniku si zákazník může vybrat z nabídky hliníkových samotočů,tzv. pružinový mechanismus nebo ovládání nekonečným řetízkem tzv. řetízkový mechanismus.

Varianty provedení

 • Řetízkové roletky

  Velmi jednoduché, pohodlné a spolehlivé ovládání pro malé i velké rolety - to jsou hlavní důvody obliby řetízkového provedení.
 • Pružinové roletky

  Pro toho, kdo si neumí představit rolety jinak než se samonavíjecí točí, máme dobrou zprávu: pružinové provedení rolety stále žije a těší se výtečnému zdraví!
 • Střešní roletky

  Variace na téma pružinové rolety, uzpůsobené pro střešní okna a jiné sešikmené plochy. Permanentní tah pružiny zabraňuje pronášení látky a zajišťuje tak perfektní vzhled a bezchybnou účinnost rolety.
 • Miniroletky

  Rolety vhodné pro ložnice, dětské pokoje a jiné místnosti, kde potřebujeme dokonalé zastínění. Kazetka a vodící lišty zamezí průniku světla okolo látky.
 • Kazetové rolety

  Rolety pro náročné zákazníky. Skvělý design, kvalitní materiály, perfektní funkčnost, dokonalá ochrana navinuté látky.
Napište nám

Intea plus s.r.o.

Jablůnka 58
756 23 Jablůnka 58
Česká republika

tel.: +420 571 452 737
fax: +420 571 452 736
mobil: +420 603 207 720

 

Copyright © 2008 Web From Pixels group
design by BORI